Na każdym etapie sztuki drukarskiej doceniamy klientów drukujących w kolorach
Zaczynamy od ceny – przez fakt, że wszystkie prace drukujemy w pełnej kolorystyce obniżyliśmy maksymalnie ceny druku pełnokolorowego!
Kładziemy duży nacisk na to by drukowane przez nas prace były wysokiej jakości, z materiałów ekologicznych.
Drukujemy wyłącznie na papierach renomowanych dostawców. Podobna sytuacja jest w przypadku materiałów poligraficznych oraz farb.
Kolejnym elementem są wdrażane przez nas technologie na każdym etapie produkcji, oparte o systemy kontrolno-pomiarowe.
Naświetlarki CTP jest cyklicznie linearyzowana, RIP sterujący naświetlarką ma wgrane odpowiednie krzywe przyrostu punku rastrowego naszych maszyn offsetowych.
Naświetlarki jak i maszyny offsetowe wyposażone są w moduł CIP-4 - RIP naświetlarki generuje profile ustawień kałamarzy dla maszyny offsetowej.
System odbitek próbnych jest odpowiednio skalibrowany spektrofotometrem, pod wybrany papier proofingowy.
Zadbaliśmy również o optymalne warunki na hali maszyn - całość oświetlona jest referencyjnymi świetlówkami DayLight, emitującymi widmo światła pozwalającego prawidłowo ocenić kolorystykę pracy (ok. 5500 Kelwinów).
O odpowiedni klimat dba automatyczny system nawilżania - utrzymujący optymalną 50% wilgotność powietrza.
Papier przed drukiem jest "sezonowany" na hali w celu wyrównania swojej temperatury i wilgotności.
Ostatnim - chyba najważniejszym - aspektem utrzymania wysokiej jakości jest nasza załoga - zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem, praktycznie na każdym stanowisku w naszej drukarni.
Dodatkowo dbamy o ich systematyczny rozwój - w zależności od stanowiska organizujemy odpowiednie szkolenia m.in. z zakresu nowych technologii, color managamentu, praktycznej obsługi maszyn.
Wszystkie powyższe działania podejmowane przez naszą firmę mają jeden cel - stałą poprawę jakości drukowanych przez nas prac.


Wykonano : Web-Zero 2019

Wszystkie prawa zastrzeżone

Drukarnia PrintZero*druk arkuszowy*druk rolowy
Druk do formatu B1, druk ze zbieraniem i klejeniem w lini, Katalogi, Katalogi klejone, Notesy, Teczki ofertowe, Papier firmowy, Podkład na biurko, Plakaty, Kalendarze spiralowane, listwowane, Wizytówki, Ulotki, Kalendarzyki Listkowe, Kalendarze biurkowe